Онлайн-карта бойових дій в Україні: де точаться бої на 22.03.2024

Повномасштабна війна в Україні розпочалася близько 05:00 24 лютого 2022 року за наказом президента РФ Володимира Путіна.

Вторгнення стартувало з атаки на аеродроми, військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також на державний кордон на ділянці з Росією, Білоруссю та окупованим Кримом.

Факти ICTV пропонують до уваги карти бойових дій від Deep State, Institute for the study of war та CTP, які умовно відображають ситуацію в містах України. Також доступна мапа бойових дій liveuamap.com.

Зараз дивляться

Читайте також

Карта бойових дій на 22 березня 2024 року – ситуація на фронті

Карта бойових дій в Україні на 21 березня 2024

Карта бойових дій в Україні Deep State у режимі онлайн

Умовні позначення на карті:

  • сині ділянки – територія, звідки окупантів вибито;
  • зелені ділянки – територія, звільнена наприкінці березня – на початку квітня;
  • сірі ділянки – територія, яка потребує уточнення;
  • червоні ділянки – територія, захоплена окупантами;
  • чорний колір – територія Криму та ОРДЛО;
  • рожевий колір – територія Придністров’я.

Також на карті Deep State позначені підрозділи ворога, штаби, аеродроми, флот та напрямки атак окупантів.

У жодному разі не використовуйте карту для того, щоб прокласти безпечні маршрути, користуйтеся зеленими коридорами, запропонованими владою.

Карта бойових дій liveuamap.com

На карті можна дивитися в режимі онлайн, де точаться бої в Україні, які території вже вільні від окупантів та інші важливі події.

Позначення кольорів на карті:

  • синій – уряд України, НАТО, інші західні сили;
  • червоний – Росія, Білорусь, Придністров’я.

Ділянки на карті, позначені червоним кольором, – тимчасово окуповані території України.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Повномасштабна війна в Україні, яка розпочалася 24 лютого 2022 року, має великий вплив на регіон та світову політику в цілому. Цей конфлікт, започаткований з атак на аеродроми та військові склади у Києві, Харкові та Дніпрі, а також оголошенням окупованого Криму, є не тільки загальнонаціональною кризою, але й викликом для міжнародної спільноти.

На даний момент, джерела, зокрема факти ICTV та Deep State, Institute for the study of war, CTP пропонують карти бойових дій, що умовно відображають території, які були визволені від окупантів. Однак, слід зазначити, що ці карти все ще потребують оновлення та уточнення. Ситуація на передовій є динамічною, і варто зазначити, що певні території можуть знову стати об’єктом бойових дій.

Окрім цього, іншим ресурсом, доступним для спостереження за ситуацією в реальному часі, є карта бойових дій liveuamap.com. Ця мапа надає можливість детальніше вивчити розташування підрозділів ворога, штабів, аеродромів, флоту та напрямки атак окупантів. Проте, важливо зазначити, що використовувати цю карту для прокладання безпечних маршрутів не рекомендується.

Війна та її наслідки мають глибокі соціальні, економічні та політичні наслідки для України та регіону в цілому. Крім безпосередніх людських жертв та знищеної інфраструктури, вона також створює соціальну напругу та політичні перспективи. І ця війна може мати наслідки, які впливатимуть на геополітичну карту світу на десятиліття вперед.

Джерело: fakty.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *