Карта бойових дій в Україні станом на 7 квітня | Chas.News

Протягом минулої доби відбулося 57 бойових зіткнень. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність.

На Куп’янському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів.

На Лиманському напрямку нашими воїнами відбито 7 атак противника в районі населеного пункту Терни.

На Бахмутському напрямку нашими воїнами відбито 14 атак в районах населених пунктів Білогорівка, Верхньокам’янське, Виїмка, Спірне, Богданівка, Кліщіївка.

На Авдіївському напрямку, нашими захисниками відбито 5 атак в районах населених пунктів Новокалинове, Бердичі та Нетайлове.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Новомихайлівка і Георгіївка, де противник, за підтримки авіації, 21 раз намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку ворог 2 рази атакував позиції наших захисників в районах Старомайорського та Роботиного.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра і протягом доби здійснив 5 безуспішних атак.

Авіація Сил оборони завдала ударів по 14 районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та одному зенітно-ракетному комплексу противника.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 2 районах зосередження озброєння та військової техніки, 1 пункту управління БпЛА, 1 артилерійській системі та 1 станції РЕБ противника.

Ворог завдав 10 ракетних та 88 авіаційних ударів, здійснив 71 обстріл з РСЗВ. Під артилерійським вогнем були понад 100 населених пунктів.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Україна отримала від Литви командно-штабні машини M577 (фото)

Протягом останньої доби в Україні сталися 57 бойових зіткнень, про що повідомив Генштаб Збройних Сил України. Ці дані підкреслюють низку проблем і викликів, з якими стикаються українські сили під час збройного конфлікту на сході країни.

Оперативна обстановка на Волинському та Поліському напрямках залишається стабільною, без суттєвих змін. Однак, противник продовжує зберігати військову присутність на Сіверському та Слобожанському напрямках та здійснює диверсійну діяльність. Це свідчить про те, що існує постійна загроза для мирного населення і військових підрозділів, що знаходяться в цих районах.

Зазначені конфлікти на Куп’янському напрямку, де ворог не здійснював наступальних дій, можуть бути сприйняті як позитивний випадок для української армії. Однак, це також може вказувати на зміни у тактиці противника, який може вирішити перенести свою активність в інші райони.

У напрямку Лиманського та Бахмутського ворог здійснив 7 і 14 атак відповідно, але українські військові відбили напади. Ці події демонструють підвищену активність ворожих сил, а також здатність української армії ефективно зіпсувати плани ворога.

Авіація та ракетні війська Сил оборони також стали активними у відповідь на агресію противника. Удари по районах зосередження ворожих сил, озброєння та військової техніки, а також ракетні удари призводять до значних матеріальних втрат для противника.

Необхідно відзначити, що обстріли артилерією з боку противника впливають на широке коло населених пунктів і можуть суттєво погіршити гуманітарну ситуацію у регіоні.

Україна отримала допомогу від Литви у вигляді командно-штабних машин M577. Це є доброю новиною, оскільки такі технічні засоби покращують комунікацію та координацію між військовими підрозділами і сприяють ефективнішому управлінню воєнними операціями.

Джерело: chas.news

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *