Главная страница » Blog » Вторая ракетка мира сдала положительный тест на коронавирус — Большой теннис Украины

Вторая ракетка мира сдала положительный тест на коронавирус — Большой теннис Украины

Ми так само, як і поважний here`s Johnny дивимось і відзначаємо помилки та недоліки наших тенісисток та тенісистів. Але прочитайте уважно, як ви пишите: «Опять таки с отсутствием первой подачи она может даже не появляться на ИУ, а сразу заканчивать сезон и отправляться на Мартинику к родственникам Монфилса. Удивительно, конечно, на USO подача была, куда всё пропало? Расслабон после Шлема? Так смысл тогда турниры оставшиеся играть?

Жабер показала все её изъяны и уязвимые места — гоняла как itfницу по всей площадке. Хорошо — трибуны не большие — свидетелей конфуза не так много. Это не качество топ-10, а пассивное непонятно что». Хіба ви не відчуваєте, що це не гарно «пахне»? При чому тут родичі чоловіка? Це ж обговорення тенісу, а не якісь образи по расовій належності. А сенс грати турніри в тому, що людина амбітна та цілеспрямована хоче піднятися на вищий рівень, ніж є. 

Так, згоден з Вами, що Еліна відіграла досить погано: на знаю, що на неї «наїхало» за рахунку 4:1. Ми з дружиною були дуже роззлючені на такі дії нашої спортсменки. Справді, куди поділась подача? Чому вона так погано бачить боковим зором, куди преміщується суперниця? Чому така пасивність на подачі суперниці при рахунку 0 : 40? Яким чином вона збирається працювати над переводом з діагоналі вздовж лінії? Про скорочені від суперниць можна тихенько помовчати… 

Але, це питання без відповіді… Дружина каже, що з мене б вийшов гарний тренер. Але, це тому, що я теж сиджу перед екраном монітору, а не бігаю по тенісному корту, намагаючись вибороти перемогу у суперника. Так, прикро, роздратований, лаюся і лаю. Але , чекаю нового дня, щоб повболівати за наших спорсменів (та й не тільки наших), особливо, коли вони гарно грають!!!

Бажаю і Вам, шановний, намагатися бути коректнішим у своїх висловах та висновках.

Source: news.google.com